About Us

Banner

Why US?

70K Destination
1 Million Hotel
2.000 Activities
more than 500 Airlines

About Us

Değerli şirketimiz 2009 yılında kurulmuş olup turizm sektörüne hizmet vermektedir. Yıllar geçtikçe, uçak bileti rezervasyonları, otel rezervasyonları ve turizmin diğer çeşitli yönlerini kapsayan hizmetleri kapsayan, dünya çapında seyahat deneyimlerini kolaylaştırma konusunda uzmanlaştık.

Bu alandaki engin deneyimimize dayanarak yakın zamanda iki gelişmiş sistemi geliştirdik ve başarıyla yönettik: B2B Tourabooking Sistemi ve B2C Book2Fly platformu. Bu platformlar, hem kurumsal kuruluşlara hem de bireysel müşterilere hitap eden kapsamlı çevrimiçi rezervasyon çözümleri olarak hizmet vermektedir. Özellikle bu platformlardaki işlemler sorunsuz bir şekilde işleniyor ve ödemeler kredi ve Visa kartlarıyla kabul ediliyor.

Kapsamlı ağımız, her biri yenilikçi çözümlerimizden ve kapsamlı hizmetlerimizden yararlanan 500'ün üzerinde kayıtlı acenteden oluşmaktadır. Mükemmelliğe olan bağlılığımızdan gurur duyuyoruz ve turizm endüstrisinde üst düzey hizmetler sunma konusunda beklentileri aşmaya çalışıyoruz.

Our Partner